מחלקת ניו מדיה ודיגיטל

מחלקת הניו מדיה והדיגיטל מתמחה בפיתוח, חיזוק וטיפוח התדמית של לקוחותינו ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות. המחלקה מספקת מענה לכלל השירותים בתחומי המדיה החברתית והפלטפורמה האינטראקטיבית. אנו תופרים חבילת שירותים אישית לכל אחד מהלקוחות ומטרתנו העיקרית היא לשלב ולקדם את מותג הלקוח לחזית הזירה הדיגיטלית בקרב קהל היעד הנכון.

בניית אתרים

אתר אינטרנט הפך למוצר תדמיתי מהשורה הראשונה המשמש כחלון ראווה של הלקוח בזירה הדיגיטלית. מדובר בתהליך תדמיתי חשוב המשמש כשחקן מפתח עבור הלקוח בזירת המדיה הנפוצה ביותר. אנו דואגים לספק את הליווי הצמוד, הייעוץ, בניית והזנת התכנים ואת כל האינפורמציה הנדרשת על מנת להקים ללקוחותינו אתר אינטרנט המותאם בדיוק לצרכי הלקוח.

רשתות חברתיות

על ידי יצירתיות ומעוף, ניתוח המותג ובניית תכנית אינטראקטיבית המותאמת לאופיו של הלקוח אנו סוללים את הדרך להצלחה בעולם הרשתות החברתיות. הפופולאריות של הרשתות החברתיות מאפשרת להטמיע את המסר השיווקי ולחשוף אותו לאלפי גולשים ולקהל יעד מפולח – תהליך שיוצר נוכחות מסיבית של המותג ברשת ומביא לחיזוק ומיצוב האחיזה שלו בפלטפורמה הדיגיטלית.

מנועי חיפוש

שיפור הנראות של אתר הלקוח במנועי החיפוש מאפשר ליצור בידול של המוצר או השירות שמספק הלקוח בתוך ים המוצרים המוצע באתרי האינטרנט השונים לקהל הלקוחות הפוטנציאליים. אנו מציעים כלים, התמדה וידע מקצועי נרחב הנדרש בתחום קידום האתרים ופועלים להשגת התוצאות הטובות ביותר.

סלולר

זירת הפרסום הסלולרי צוברת תאוצה בשנים האחרונות ומספקת אפשרויות פרסום אינטראקטיביות, חכמות וישירות ללא מגבלות של נגישות או זמן. אפיק הפרסום הסלולרי מכיל אפשרויות רבות, החל מהודעות SMS פשוטות ובאנרים באתרי אינטרנט סלולריים ועד לבניית אפליקציות בעלות תוכן שיווקי. המפתח בזירה אטרקטיבית ואפקטיבית זו טמון בזמינות, מידיות ובשיעורי חשיפה גבוהים.