מחלקת יחסי-ציבור

מחלקת יחסי הציבור שלנו מתבססת על ראייה רחבה הכוללת: ייעוץ תקשורת ודוברות, ייעוץ אסטרטגי, ניהול משברים והפקת אירועים. אנו משמשים כצינור תיווך בין הלקוח לכלי התקשורת בסיטואציות מורכבות של בניית תדמית ציבורית בזירות השונות. אנו מתנהלים בסינרגיה, אמינות ושקיפות מלאה עם לקוחותינו להשגת המטרות והיעדים האסטרטגיים של הלקוח. העבודה מול גורמי התקשורת מבוצעת בהתאמה ל-DNA של הלקוח, תוך שמירה על מקצועיות ומוניטין של למעלה מ- 28 שנים.

 

ניהול משברים ואסטרטגיה

אומנות המלחמה מציעה ניצחון ללא קרב. אנו מנהלים ותומכים בחברות וארגונים במצבי משבר ומאבקים ציבוריים. מערך ייעוץ התקשורת מעניק ליווי צמוד, מסביב לשעון, עד תום המשבר. התהליך כולל: גיבוש אסטרטגיה וטקטיקות לטיפול במשבר, ניסוח מסרים ותגובות לכלי התקשורת השונים, סיוע צמוד ורצוף למנכ"ל או לראשי הארגון, הכשרת דוברים מטעם החברה להתמודדות מול התקשורת וייעוץ להתמודדות פנים-ארגונית עם המשבר. התוצאות: ​שמירה על מוניטין, צמצום נזקים כלכליים ותדמיתיים, עיתונות אוהדת ומניעת פרסומים שליליים. שטרית מדיה גרופ מביאה ניסיון רב והצלחות מוכחות בתחום זה.

דוברות וייעוץ תקשורת

אומנות השכנוע היא כלי מוביל בניהול תדמית ציבורית מול כלי התקשורת. חברות מסחריות, גופים ציבוריים ואנשי עסקים מוכרים זקוקים בשגרה לדוברות ויחסי ציבור בהתנהלות מול כלי התקשורת. החזית התקשורתית מחייבת שמירה על תדמית ציבורית במהלך פעילות שוטפת. יחסי הציבור כוללים: בניית תכניות יחסי ציבור ואסטרטגיה מותאמות ללקוחות, הוצאת הודעות לעיתונות, ייזום כתבות, יעוץ תקשורתי במהלך ההתנהלות השוטפת, שיתופי פעולה מול גופים מסחריים ותקשורתיים ועוד.

 

הפקת אירועים

כחלק מקונספט ההתאמה ללקוח, שטרית מדיה גרופ שמה את הדגש על קריאטיביות ושזירה קפדנית של הפרטים במטרה ליצור את האירוע המושלם.
אנו דוגלים בראייה הוליסטית  עם ליווי אישי וחדשנות ברמת הקונספט בכל שלבי הביצוע.

צוות ההפקה של שטרית מדיה גרופ כולל מומחי תוכן, אנשי קריאייטיב, מעצבים, במאים ומפיקי אירועים. הצוות יעמיד לרשותכם יכולת יצירה חדשנית ומקורית וכן רמת הפקה גבוהה של אירועים רבי עוצמה להעברת המסרים של הארגון לקהליו הפנימיים והחיצוניים.